Онлајн игра Нинџа Дедо Мраз. Игра онлајн слободна игра Нинџа Дедо Мраз. Превземи игра Нинџа Дедо Мраз. Игри Смешни - mk-mk.kot-i-pios.com

Бесплатни онлајн игри

Дедо Мраз треба да се подготви за празниците. Божиќ е само зад аголот. И тогаш доаѓа новата година. Тој треба да се соберат што повеќе бонбони. Делумно врз платформи.

© zxcgame.com - бесплатен онлајн игра Нинџа Дедо Мраз () IDIVIDI: Игра онлајн флеш игра Нинџа Дедо Мраз за слободни.. Не заборавајте да го оценувате оваа игра Нинџа Дедо Мраз и споделување на оваа игра со твоите најдобри пријатели.

Игри онлајн:

Онлајн Игри:


Bookmark

Игра Нинџа Дедо Мраз онлајн


Game Description Нинџа Дедо Мраз онлајн. Како да се игра играта онлајн Дедо Мраз треба да се подготви за празниците. Божиќ е само зад аголот. И тогаш доаѓа новата година. Тој треба да се соберат што повеќе бонбони. Делумно врз платформи. Скокаат од платформа на платформа и се соберат бонбони. едноставно се обидуваме да го направи тоа без втората мисла, таванот полека паѓа, и на крајот може да здроби.
Оценувате оваа игра: Одиграно: 2004
Нинџа Дедо Мраз ( Гласови3, Просечна СМС рејтинг: 4.67/5)
0%

Овие Flash игри