Онлајн игра Воена општи (војна општо). Игра онлајн слободна игра Воена општи (војна општо). Превземи игра Воена општи (војна општо). Игри Снимање - mk-mk.kot-i-pios.com

Бесплатни онлајн игри

На секое ниво имате замокот и главната единица е вас. Потоа можете да се изгради војници да се брани замокот и напади на непријателот замокот.

© zxcgame.com - бесплатен онлајн игра Воена општи (војна општо) () IDIVIDI: Игра онлајн флеш игра Воена општи (војна општо) за слободни.. Не заборавајте да го оценувате оваа игра Воена општи (војна општо) и споделување на оваа игра со твоите најдобри пријатели.

Игри онлајн:

Онлајн Игри:


Bookmark

Игра Воена општи (војна општо) онлајн


Game Description Воена општи (војна општо) онлајн. Како да се игра играта онлајн На секое ниво имате замокот и главната единица е вас. Потоа можете да се изгради војници да се брани замокот и напади на непријателот замокот. Парите ќе добиете за убиството непријателските војници и само во времето, на однесувањето на играта. Контроли: глувчето - го изберете потребниот воини и наредби да се оди и напад. Да се ​​движите мапата користење на стрелките.
Оценувате оваа игра: Одиграно: 4363
Воена општи (војна општо) ( Гласови26, Просечна СМС рејтинг: 4.58/5)
0%

Овие Flash игри