Онлајн игра Snooker. Игра онлајн слободна игра Snooker. Превземи игра Snooker. Игри Спорт - mk-mk.kot-i-pios.com

Бесплатни онлајн игри

Не знам за вас, но јас сакам да играм билијард. Особено игра snooker. Дали сте запознаени со правилата на играта, или можеби си играат, исто така? Тогаш ајде да играме?

© zxcgame.com - бесплатен онлајн игра Snooker () IDIVIDI: Игра онлајн флеш игра Snooker за слободни.. Не заборавајте да го оценувате оваа игра Snooker и споделување на оваа игра со твоите најдобри пријатели.

Игри онлајн:

Онлајн Игри:


Bookmark

Игра Snooker онлајн


Game Description Snooker онлајн. Како да се игра играта онлајн Не знам за вас, но јас сакам да играм билијард. Особено игра snooker. Дали сте запознаени со правилата на играта, или можеби си играат, исто така? Тогаш ајде да играме? Ова е, се разбира не е вистински базен, но правилата се исти. Пресметајте ја вашата едноставен: како да се движи топката, силата со која треба да се земе удар, при што агол. Дали сте сеуште спремни да се натпреварува со мене?
Оценувате оваа игра: Одиграно: 3935
Snooker ( Гласови29, Просечна СМС рејтинг: 4.48/5)
0%

Овие Flash игри