Онлајн игра Тужи компир. Игра онлајн слободна игра Тужи компир. Превземи игра Тужи компир. Игри Смешни - Девојки

Бесплатни онлајн игри

Подигање на глувчето, може лично да се обидете да се готви крцкави чипови. Започнете со компирот, а потоа да се чисти, ќе се намали и СРЈ.

© zxcgame.com - бесплатен онлајн игра Тужи компир () IDIVIDI: Игра онлајн флеш игра Тужи компир за слободни.. Не заборавајте да го оценувате оваа игра Тужи компир и споделување на оваа игра со твоите најдобри пријатели.

Игри онлајн:

Онлајн Игри:


Bookmark

Игра Тужи компир онлајн


Game Description Тужи компир онлајн. Како да се игра играта онлајн Подигање на глувчето, може лично да се обидете да се готви крцкави чипови. Започнете со компирот, а потоа да се чисти, ќе се намали и СРЈ. Спакувани во кутија, можете да ги продадат и да заработат пари. Сите што не се откажале многу време, така што треба да се брза.
Оценувате оваа игра: Одиграно: 506
Тужи компир ( Гласови1, Просечна СМС рејтинг: 1/5)
0%

Овие Flash игри