Онлајн игра Фати стаорци 2. Игра онлајн слободна игра Фати стаорци 2. Превземи игра Фати стаорци 2. Игри За деца - mk-mk.kot-i-pios.com

Бесплатни онлајн игри

Во голем пространа кујна е дом на семејството на стаорец. Една голема, заканувачки шеф наречен сите нив на состанокот, но стаорци во страв побегнале во дупки.

© zxcgame.com - бесплатен онлајн игра Фати стаорци 2 () IDIVIDI: Игра онлајн флеш игра Фати стаорци 2 за слободни.. Не заборавајте да го оценувате оваа игра Фати стаорци 2 и споделување на оваа игра со твоите најдобри пријатели.

Игри онлајн:

Онлајн Игри:


Bookmark

Игра Фати стаорци 2 онлајн


Game Description Фати стаорци 2 онлајн. Како да се игра играта онлајн Во голем пространа кујна е дом на семејството на стаорец. Една голема, заканувачки шеф наречен сите нив на состанокот, но стаорци во страв побегнале во дупки. Тој полета во бес и сега се обидува да го фати сите стаорци неговиот непослушните. Треба да се погледне во сите цепнатинки, па дури и бокали за да им помогне на газдата да го имплементира својот план.
Оценувате оваа игра: Одиграно: 448
Фати стаорци 2 ( Гласови1, Просечна СМС рејтинг: 3/5)
0%

Овие Flash игри