Онлајн игра Smokey Џо. Игра онлајн слободна игра Smokey Џо. Превземи игра Smokey Џо. Игри Авантура - Момци

Бесплатни онлајн игри

Неразделни пријатели одлучи да се бори за здрав начин на живот за сите жители на земјата. Се крие во шумата, тие лежат во чекаат за пушачи, кои изпускам мирисот на чадот и да ги нападнеме.

© zxcgame.com - бесплатен онлајн игра Smokey Џо () IDIVIDI: Игра онлајн флеш игра Smokey Џо за слободни.. Не заборавајте да го оценувате оваа игра Smokey Џо и споделување на оваа игра со твоите најдобри пријатели.

Игри онлајн:

Онлајн Игри:


Bookmark

Игра Smokey Џо онлајн


Game Description Smokey Џо онлајн. Како да се игра играта онлајн Неразделни пријатели одлучи да се бори за здрав начин на живот за сите жители на земјата. Се крие во шумата, тие лежат во чекаат за пушачи, кои изпускам мирисот на чадот и да ги нападнеме. Но децата треба да бидат претпазливи, бидејќи округот е полн со разни микроби кои можат да предизвикаат штета. Се ослободи од сите пушачи да ги спаси животите на другите.
Оценувате оваа игра: Одиграно: 393
Smokey Џо ( Гласови2, Просечна СМС рејтинг: 4.5/5)
0%

Овие Flash игри