Онлајн игра Малку Жолта. Игра онлајн слободна игра Малку Жолта. Превземи игра Малку Жолта. Игри За деца - mk-mk.kot-i-pios.com

Бесплатни онлајн игри

Во шумата, имаше неверојатен настан. А тимот на црвените мравки зафати јами на локалните жители, крадење на нивните ларви. Мала жолта инсекти одлучи за спасување на украдени јајца и да одат на гнездо.

© zxcgame.com - бесплатен онлајн игра Малку Жолта () IDIVIDI: Игра онлајн флеш игра Малку Жолта за слободни.. Не заборавајте да го оценувате оваа игра Малку Жолта и споделување на оваа игра со твоите најдобри пријатели.

Игри онлајн:

Онлајн Игри:


Bookmark

Игра Малку Жолта онлајн


Game Description Малку Жолта онлајн. Како да се игра играта онлајн Во шумата, имаше неверојатен настан. А тимот на црвените мравки зафати јами на локалните жители, крадење на нивните ларви. Мала жолта инсекти одлучи за спасување на украдени јајца и да одат на гнездо. Тие храбро носат ларви и вешто Dodge на лути непријатели кои не сакаат да се дел со плен.
Оценувате оваа игра: Одиграно: 310
Малку Жолта ( Гласови0, Просечна СМС рејтинг: 0/5)
0%

Овие Flash игри