Онлајн игра Kaban Спринт. Игра онлајн слободна игра Kaban Спринт. Превземи игра Kaban Спринт. Игри За деца - mk-mk.kot-i-pios.com

Бесплатни онлајн игри

Еден ден, на фармата сопственост трчаше дива свиња. На животните беше толку збунети што трчаа во паника низ целиот бизнис дел од дворот, уништувајќи се 'пред себе.

© zxcgame.com - бесплатен онлајн игра Kaban Спринт () IDIVIDI: Игра онлајн флеш игра Kaban Спринт за слободни.. Не заборавајте да го оценувате оваа игра Kaban Спринт и споделување на оваа игра со твоите најдобри пријатели.

Игри онлајн:

Онлајн Игри:


Bookmark

Игра Kaban Спринт онлајн


Game Description Kaban Спринт онлајн. Како да се игра играта онлајн Еден ден, на фармата сопственост трчаше дива свиња. На животните беше толку збунети што трчаа во паника низ целиот бизнис дел од дворот, уништувајќи се 'пред себе. Помогне на дива свиња успешно се качат и не се скрши волјата на сите згради. Внимателно го потрошат на нестабилна мостови. Само по минувањето сите пречки што може да се најде начин за излез.
Оценувате оваа игра: Одиграно: 397
Kaban Спринт ( Гласови1, Просечна СМС рејтинг: 5/5)
0%

Овие Flash игри