Онлајн игра Џунгла мајстор. Игра онлајн слободна игра Џунгла мајстор. Превземи игра Џунгла мајстор. Игри Авантура - mk-mk.kot-i-pios.com

Бесплатни онлајн игри

Дивјак направи залог со неговиот пријател и да ја докаже својата вештина и храброст да го освои џунглата. Во шумата, чекање за него предизвик тест.

© zxcgame.com - бесплатен онлајн игра Џунгла мајстор () IDIVIDI: Игра онлајн флеш игра Џунгла мајстор за слободни.. Не заборавајте да го оценувате оваа игра Џунгла мајстор и споделување на оваа игра со твоите најдобри пријатели.

Игри онлајн:

Онлајн Игри:


Bookmark

Игра Џунгла мајстор онлајн


Game Description Џунгла мајстор онлајн. Како да се игра играта онлајн Дивјак направи залог со неговиот пријател и да ја докаже својата вештина и храброст да го освои џунглата. Во шумата, чекање за него предизвик тест. Дивјак треба да продуцира своја храна од тешко достапни места и борба предатори кои плен на него. Помогне на јунакот да се надминат сите тешкотии и се врати дома победник.
Оценувате оваа игра: Одиграно: 351
Џунгла мајстор ( Гласови1, Просечна СМС рејтинг: 5/5)
0%

Овие Flash игри