Онлајн игра Да избега од Стара. Игра онлајн слободна игра Да избега од Стара. Превземи игра Да избега од Стара. Игри Логика - mk-mk.kot-i-pios.com

Бесплатни онлајн игри

Родители казнети nashkodivshego неговиот мал син. Сега бебето е во домашен притвор. Но тој беше толку желни да се оди на прошетка со пријателите, тој одлучува да се излезе од куќата по секоја цена.

© zxcgame.com - бесплатен онлајн игра Да избега од Стара () IDIVIDI: Игра онлајн флеш игра Да избега од Стара за слободни.. Не заборавајте да го оценувате оваа игра Да избега од Стара и споделување на оваа игра со твоите најдобри пријатели.

Игри онлајн:

Онлајн Игри:


Bookmark

Игра Да избега од Стара онлајн


Game Description Да избега од Стара онлајн. Како да се игра играта онлајн Родители казнети nashkodivshego неговиот мал син. Сега бебето е во домашен притвор. Но тој беше толку желни да се оди на прошетка со пријателите, тој одлучува да се излезе од куќата по секоја цена. Помош на момчето да се најде и ги собереш сите на индиции, со цел да избега на слобода. Треба да се биде многу капацитет и умен - тогаш направете го тоа.
Оценувате оваа игра: Одиграно: 903
Да избега од Стара ( Гласови5, Просечна СМС рејтинг: 4.8/5)
0%

Овие Flash игри