Онлајн игра Собереш пари. Игра онлајн слободна игра Собереш пари. Превземи игра Собереш пари. Игри За деца - mk-mk.kot-i-pios.com

Бесплатни онлајн игри

На морското, момчето сакаше да се нурне под вода. Еден ден тој се случи да го видиш подводна пештера од која била видлива заслепувачки сјај.

© zxcgame.com - бесплатен онлајн игра Собереш пари () IDIVIDI: Игра онлајн флеш игра Собереш пари за слободни.. Не заборавајте да го оценувате оваа игра Собереш пари и споделување на оваа игра со твоите најдобри пријатели.

Игри онлајн:

Онлајн Игри:


Bookmark

Игра Собереш пари онлајн


Game Description Собереш пари онлајн. Како да се игра играта онлајн На морското, момчето сакаше да се нурне под вода. Еден ден тој се случи да го видиш подводна пештера од која била видлива заслепувачки сјај. Љубопитност доведе нуркачи на тајна локација со изобилство на златници. Тоа се зема да се соберат сите богатство и не ја забележат опасност. Помош на момчето безбедно надвор од пештерата, земајќи ги парите.
Оценувате оваа игра: Одиграно: 380
Собереш пари ( Гласови0, Просечна СМС рејтинг: 0/5)
0%

Овие Flash игри