Онлајн игра Кенди Lolly фабрика за. Игра онлајн слободна игра Кенди Lolly фабрика за. Превземи игра Кенди Lolly фабрика за. Игри За деца - mk-mk.kot-i-pios.com

Бесплатни онлајн игри

На бонбони фабрика фатени мал крадец кој јаделе слатки. Како казна, тој беше принуден да работат. Сега бебе, под надзор на главниот слаткар, собира бонбони во кошница.

© zxcgame.com - бесплатен онлајн игра Кенди Lolly фабрика за () IDIVIDI: Игра онлајн флеш игра Кенди Lolly фабрика за за слободни.. Не заборавајте да го оценувате оваа игра Кенди Lolly фабрика за и споделување на оваа игра со твоите најдобри пријатели.

Игри онлајн:

Онлајн Игри:


Bookmark

Игра Кенди Lolly фабрика за онлајн


Game Description Кенди Lolly фабрика за онлајн. Како да се игра играта онлајн На бонбони фабрика фатени мал крадец кој јаделе слатки. Како казна, тој беше принуден да работат. Сега бебе, под надзор на главниот слаткар, собира бонбони во кошница. Со цел да ја издржува казната, тој мора да ги пополни сите резервоари до врвот. Вешто се движат, Lolly совесно си ја врши својата работа.
Оценувате оваа игра: Одиграно: 451
Кенди Lolly фабрика за ( Гласови1, Просечна СМС рејтинг: 5/5)
0%

Овие Flash игри