Онлајн игра Авантурите на батка. Игра онлајн слободна игра Авантурите на батка. Превземи игра Авантурите на батка. Игри Авантура - Момци

Бесплатни онлајн игри

На храбар млад човек одлучи да се докаже на неговите родители дека тој може да стане бестрашен херој. Секој ден тој оди да се обучуваат во шумата.

© zxcgame.com - бесплатен онлајн игра Авантурите на батка () IDIVIDI: Игра онлајн флеш игра Авантурите на батка за слободни.. Не заборавајте да го оценувате оваа игра Авантурите на батка и споделување на оваа игра со твоите најдобри пријатели.

Игри онлајн:

Онлајн Игри:


Bookmark

Игра Авантурите на батка онлајн


Game Description Авантурите на батка онлајн. Како да се игра играта онлајн На храбар млад човек одлучи да се докаже на неговите родители дека тој може да стане бестрашен херој. Секој ден тој оди да се обучуваат во шумата. Еден ден, станува храбар воин, тој се вратил во куќата на неговиот татко и видов дека неговото село беше нападнат од жедните бандити. Момчето не се двоумеше да смело го нападне сите непријатели, ослободувајќи нивните сакани.
Оценувате оваа игра: Одиграно: 574
Авантурите на батка ( Гласови2, Просечна СМС рејтинг: 5/5)
0%

Овие Flash игри