Онлајн игра Магаре Конг џунглата Бол 2. Игра онлајн слободна игра Магаре Конг џунглата Бол 2. Превземи игра Магаре Конг џунглата Бол 2. Игри За деца - mk-mk.kot-i-pios.com

Бесплатни онлајн игри

Горила Магаре патува низ џунглата во потрага по нешто необично. Одеднаш, тој забележал дека тој паднал во стапицата на злото домородци.

© zxcgame.com - бесплатен онлајн игра Магаре Конг џунглата Бол 2 () IDIVIDI: Игра онлајн флеш игра Магаре Конг џунглата Бол 2 за слободни.. Не заборавајте да го оценувате оваа игра Магаре Конг џунглата Бол 2 и споделување на оваа игра со твоите најдобри пријатели.

Игри онлајн:

Онлајн Игри:


Bookmark

Игра Магаре Конг џунглата Бол 2 онлајн


Game Description Магаре Конг џунглата Бол 2 онлајн. Како да се игра играта онлајн Горила Магаре патува низ џунглата во потрага по нешто необично. Одеднаш, тој забележал дека тој паднал во стапицата на злото домородци. Со секоја секунда, на Магаре Конг паѓа решетка шила и треба брзо да излезат. Со помош на специјален инструмент, храбар животно го прави својот пат за наплата, управување со истовремено да се соберат вашите омилени овошје.
Оценувате оваа игра: Одиграно: 694
Магаре Конг џунглата Бол 2 ( Гласови1, Просечна СМС рејтинг: 1/5)
0%

Овие Flash игри