Онлајн игра Несмасна научник. Игра онлајн слободна игра Несмасна научник. Превземи игра Несмасна научник. Игри Логика - mk-mk.kot-i-pios.com

Бесплатни онлајн игри

По читањето на весникот преглед на девојка која му е потребна помош, професорот одлучи да се направи животот за заштеда на еликсир. Но, бидејќи на неговата несмасност, тој истури многу од реагенси.

© zxcgame.com - бесплатен онлајн игра Несмасна научник () IDIVIDI: Игра онлајн флеш игра Несмасна научник за слободни.. Не заборавајте да го оценувате оваа игра Несмасна научник и споделување на оваа игра со твоите најдобри пријатели.

Игри онлајн:

Онлајн Игри:


Bookmark

Игра Несмасна научник онлајн


Game Description Несмасна научник онлајн. Како да се игра играта онлајн По читањето на весникот преглед на девојка која му е потребна помош, професорот одлучи да се направи животот за заштеда на еликсир. Но, бидејќи на неговата несмасност, тој истури многу од реагенси. Сега, научник ги поставува за да го најде вистинскиот состојки за да имаат време да се подготви лек. Тој мора да мисли лошо со цел да се заврши планот.
Оценувате оваа игра: Одиграно: 415
Несмасна научник ( Гласови3, Просечна СМС рејтинг: 5/5)
0%

Овие Flash игри