Онлајн игра Фарма Кученце. Игра онлајн слободна игра Фарма Кученце. Превземи игра Фарма Кученце. Игри За деца - mk-mk.kot-i-pios.com

Бесплатни онлајн игри

На млад земјоделец е многу многу да се направи на фармата, и тој немал време да ја завршат целата работа. Тој самиот добива четири нозе пријател кој предава овчарската овци.

© zxcgame.com - бесплатен онлајн игра Фарма Кученце () IDIVIDI: Игра онлајн флеш игра Фарма Кученце за слободни.. Не заборавајте да го оценувате оваа игра Фарма Кученце и споделување на оваа игра со твоите најдобри пријатели.

Игри онлајн:

Онлајн Игри:


Bookmark

Игра Фарма Кученце онлајн


Game Description Фарма Кученце онлајн. Како да се игра играта онлајн На млад земјоделец е многу многу да се направи на фармата, и тој немал време да ја завршат целата работа. Тој самиот добива четири нозе пријател кој предава овчарската овци. На кучето мора да научат како да се отвори на оградување и потера животни на пасење. Процесот на следниов начин строг шеф, кој може да се казнат безгрижно студент.
Оценувате оваа игра: Одиграно: 508
Фарма Кученце ( Гласови1, Просечна СМС рејтинг: 3/5)
0%

Овие Flash игри