Онлајн игра Грав демон. Игра онлајн слободна игра Грав демон. Превземи игра Грав демон. Игри За деца - mk-mk.kot-i-pios.com

Бесплатни онлајн игри

Во едно од селата се зголеми огромна големина растение. Нејзините широки лисја покриени сонцето луѓе, а силни корени - уништи сите куќи.

© zxcgame.com - бесплатен онлајн игра Грав демон () IDIVIDI: Игра онлајн флеш игра Грав демон за слободни.. Не заборавајте да го оценувате оваа игра Грав демон и споделување на оваа игра со твоите најдобри пријатели.

Игри онлајн:

Онлајн Игри:


Bookmark

Игра Грав демон онлајн


Game Description Грав демон онлајн. Како да се игра играта онлајн Во едно од селата се зголеми огромна големина растение. Нејзините широки лисја покриени сонцето луѓе, а силни корени - уништи сите куќи. Мали храбар јунак одлучи да се искачи на врвот на грав-негативец да се бори со него и помогне цивили. Но тој треба да се брза, бидејќи фабриката е во пораст многу брзо.
Оценувате оваа игра: Одиграно: 250
Грав демон ( Гласови1, Просечна СМС рејтинг: 5/5)
0%

Овие Flash игри