Онлајн игра Лени Гуштер. Игра онлајн слободна игра Лени Гуштер. Превземи игра Лени Гуштер. Игри За деца - mk-mk.kot-i-pios.com

Бесплатни онлајн игри

Гуштер име Лени патува низ островот во потрага по храна. Таа успева да најде жешка точка, која се наоѓа во многу разновидна флора и фауна. Таа почнува лов, но горко разочарани.

© zxcgame.com - бесплатен онлајн игра Лени Гуштер () IDIVIDI: Игра онлајн флеш игра Лени Гуштер за слободни.. Не заборавајте да го оценувате оваа игра Лени Гуштер и споделување на оваа игра со твоите најдобри пријатели.

Игри онлајн:

Онлајн Игри:


Bookmark

Игра Лени Гуштер онлајн


Game Description Лени Гуштер онлајн. Како да се игра играта онлајн Гуштер име Лени патува низ островот во потрага по храна. Таа успева да најде жешка точка, која се наоѓа во многу разновидна флора и фауна. Таа почнува лов, но горко разочарани. Всушност, тоа се појавува на небото летечки бубачки и пчели, која силно може да изгори нејзиниот јазик. Помогне гуштер успешно завршување на лов.
Оценувате оваа игра: Одиграно: 290
Лени Гуштер ( Гласови0, Просечна СМС рејтинг: 0/5)
0%

Овие Flash игри