Онлајн игра Глупав возење. Игра онлајн слободна игра Глупав возење. Превземи игра Глупав возење. Игри Момци - mk-mk.kot-i-pios.com

Бесплатни онлајн игри

Смешно глупав оди да ги посети своите пријатели. Но за тоа тој треба да ја премине океанот. На храбар јунак брзо одлучи да го надмине својот пат низ даска за сурфање.

© zxcgame.com - бесплатен онлајн игра Глупав возење () IDIVIDI: Игра онлајн флеш игра Глупав возење за слободни.. Не заборавајте да го оценувате оваа игра Глупав возење и споделување на оваа игра со твоите најдобри пријатели.

Игри онлајн:

Онлајн Игри:


Bookmark

Игра Глупав возење онлајн


Game Description Глупав возење онлајн. Како да се игра играта онлајн Смешно глупав оди да ги посети своите пријатели. Но за тоа тој треба да ја премине океанот. На храбар јунак брзо одлучи да го надмине својот пат низ даска за сурфање. Сега тој не се плаши од високи бранови, тоа е само со нивна помош тој може да се стигне до другиот брег. Помогне глупав брзо да се израмни со пријателите.
Оценувате оваа игра: Одиграно: 286
Глупав возење ( Гласови3, Просечна СМС рејтинг: 3.67/5)
0%

Овие Flash игри