Онлајн игра Koko the Hungry Monkey. Игра онлајн слободна игра Koko the Hungry Monkey. Превземи игра Koko the Hungry Monkey. Игри За деца - mk-mk.kot-i-pios.com

Бесплатни онлајн игри

Непослушен мајмун Коко во лошо расположение денес. Во бес, таа фрла сите храна беше доведена до неа за појадок.

© zxcgame.com - бесплатен онлајн игра Koko the Hungry Monkey () IDIVIDI: Игра онлајн флеш игра Koko the Hungry Monkey за слободни.. Не заборавајте да го оценувате оваа игра Koko the Hungry Monkey и споделување на оваа игра со твоите најдобри пријатели.

Игри онлајн:

Онлајн Игри:


Bookmark

Игра Koko the Hungry Monkey онлајн


Game Description Koko the Hungry Monkey онлајн. Како да се игра играта онлајн Непослушен мајмун Коко во лошо расположение денес. Во бес, таа фрла сите храна беше доведена до неа за појадок. Нејзините браќа сакате да ја смири бесот, но да се доближи, тие треба да имаат време да Dodge на летање тешки предмети. Само со надминување на сите пречки може да дојде блиску до Коко и сузбивање на нејзиниот гнев.
Оценувате оваа игра: Одиграно: 361
Koko the Hungry Monkey ( Гласови0, Просечна СМС рејтинг: 0/5)
0%

Овие Flash игри