Онлајн игра Банана мајмун. Игра онлајн слободна игра Банана мајмун. Превземи игра Банана мајмун. Игри За деца - mk-mk.kot-i-pios.com

Бесплатни онлајн игри

Во потрага по храна, гладни мајмун отиде многу далеку од дома. Таа успеа да пронајде место каде што има многу слатки и вкусни банани.

© zxcgame.com - бесплатен онлајн игра Банана мајмун () IDIVIDI: Игра онлајн флеш игра Банана мајмун за слободни.. Не заборавајте да го оценувате оваа игра Банана мајмун и споделување на оваа игра со твоите најдобри пријатели.

Игри онлајн:

Онлајн Игри:


Bookmark

Игра Банана мајмун онлајн


Game Description Банана мајмун онлајн. Како да се игра играта онлајн Во потрага по храна, гладни мајмун отиде многу далеку од дома. Таа успеа да пронајде место каде што има многу слатки и вкусни банани. Но, со цел да се добие храна, ви треба да помине сите непријатели што може во секој момент неа Стинг. Змии на земја толку многу што животното е малку време да мислам - вие треба да дејствува брзо.
Оценувате оваа игра: Одиграно: 339
Банана мајмун ( Гласови1, Просечна СМС рејтинг: 5/5)
0%

Овие Flash игри