Онлајн игра Хотел на Jane манија. Игра онлајн слободна игра Хотел на Jane манија. Превземи игра Хотел на Jane манија. Игри Момци - mk-mk.kot-i-pios.com

Бесплатни онлајн игри

Враќањето од посетата Јане одлучи да отвори хотел во кој не е единствен. Да си помогне таа го зема нејзината внука и соученик.

© zxcgame.com - бесплатен онлајн игра Хотел на Jane манија () IDIVIDI: Игра онлајн флеш игра Хотел на Jane манија за слободни.. Не заборавајте да го оценувате оваа игра Хотел на Jane манија и споделување на оваа игра со твоите најдобри пријатели.

Игри онлајн:

Онлајн Игри:


Bookmark

Игра Хотел на Jane манија онлајн


Game Description Хотел на Jane манија онлајн. Како да се игра играта онлајн Враќањето од посетата Јане одлучи да отвори хотел во кој не е единствен. Да си помогне таа го зема нејзината внука и соученик. Клиенти треба да се регистрираат, ги хранат ручек и одржување на соби чиста, а потоа станарите ќе бидат среќни и секогаш се врати со тебе повторно. Сите активности се изведуваат со помош на глувчето.
Оценувате оваа игра: Одиграно: 684
Хотел на Jane манија ( Гласови2, Просечна СМС рејтинг: 5/5)
0%

Овие Flash игри