Онлајн игра Фарм Frenzy - Pizza Party. Игра онлајн слободна игра Фарм Frenzy - Pizza Party. Превземи игра Фарм Frenzy - Pizza Party. Игри Момци - mk-mk.kot-i-pios.com

Бесплатни онлајн игри

Во оваа игра ќе научат да се грижат за животните, нахрани нив и да ги заштити од напаѓање мечки.

© zxcgame.com - бесплатен онлајн игра Фарм Frenzy - Pizza Party () IDIVIDI: Игра онлајн флеш игра Фарм Frenzy - Pizza Party за слободни.. Не заборавајте да го оценувате оваа игра Фарм Frenzy - Pizza Party и споделување на оваа игра со твоите најдобри пријатели.

Игри онлајн:

Онлајн Игри:


Bookmark

Игра Фарм Frenzy - Pizza Party онлајн


Game Description Фарм Frenzy - Pizza Party онлајн. Како да се игра играта онлајн Во оваа игра ќе научат да се грижат за животните, нахрани нив и да ги заштити од напаѓање мечки. Собирање храна, можете веднаш да ги продадат, или на нивните сопствени процес за готови оброци и да заработи пари. Со пари можете да купите нови животни и да се отворат нови производство. Што ќе се користи за контрола на глувчето.
Оценувате оваа игра: Одиграно: 1010
Фарм Frenzy - Pizza Party ( Гласови79, Просечна СМС рејтинг: 4.53/5)
0%

Овие Flash игри