Онлајн игра Лекува детето од вирусот (Zombaby кенгура). Игра онлајн слободна игра Лекува детето од вирусот (Zombaby кенгура). Превземи игра Лекува детето од вирусот (Zombaby кенгура). Игри Други - mk-mk.kot-i-pios.com

Бесплатни онлајн игри

Детето во количка извршил вирусот на нападот. Да го спаси, мора да се фати шприц со лекови, кои ќе ги најдете на овој потег. По секое инјектирање сајт инфекција започнува повторно.

© zxcgame.com - бесплатен онлајн игра Лекува детето од вирусот (Zombaby кенгура) () IDIVIDI: Игра онлајн флеш игра Лекува детето од вирусот (Zombaby кенгура) за слободни.. Не заборавајте да го оценувате оваа игра Лекува детето од вирусот (Zombaby кенгура) и споделување на оваа игра со твоите најдобри пријатели.

Игри онлајн:

Онлајн Игри:


Bookmark

Игра Лекува детето од вирусот (Zombaby кенгура) онлајн


Game Description Лекува детето од вирусот (Zombaby кенгура) онлајн. Како да се игра играта онлајн Детето во количка извршил вирусот на нападот. Да го спаси, мора да се фати шприц со лекови, кои ќе ги најдете на овој потег. По секое инјектирање сајт инфекција започнува повторно.
Оценувате оваа игра: Одиграно: 6108
Лекува детето од вирусот (Zombaby кенгура) ( Гласови21, Просечна СМС рејтинг: 2.86/5)
0%

Овие Flash игри