Онлајн игра Осуденост игра. Игра онлајн слободна игра Осуденост игра. Превземи игра Осуденост игра. Игри Момци - Снимање

Бесплатни онлајн игри

Играта Doom - ова флеш верзија на познатата компјутерска игра. Ќе се соочи со мутанти, завршувајќи потраги. Кликнете на нова игра, да ја започнете играта.

© zxcgame.com - бесплатен онлајн игра Осуденост игра () IDIVIDI: Игра онлајн флеш игра Осуденост игра за слободни.. Не заборавајте да го оценувате оваа игра Осуденост игра и споделување на оваа игра со твоите најдобри пријатели.

Игри онлајн:

Онлајн Игри:


Bookmark

Игра Осуденост игра онлајн


Game Description Осуденост игра онлајн. Како да се игра играта онлајн Играта Doom - ова флеш верзија на познатата компјутерска игра. Ќе се соочи со мутанти, завршувајќи потраги. Кликнете на нова игра, да ја започнете играта. Мени за навигација - стрелка избор - клуч А Контроли: Премести на копчињата со стрелки, копче - собереш предмети, Ctrl - оган, простор - отворени врати, Shift - се кандидира на броеви 1-9 - Промена оружје. Следење на здравјето на дното.
Оценувате оваа игра: Одиграно: 805
Осуденост игра ( Гласови1, Просечна СМС рејтинг: 5/5)
0%

Овие Flash игри