Онлајн игра Хот Дог Буш. Игра онлајн слободна игра Хот Дог Буш. Превземи игра Хот Дог Буш. Игри Смешни - mk-mk.kot-i-pios.com

Бесплатни онлајн игри

Дали некогаш сте се прашував што ќе го направи претседателот Џорџ Буш, кога ќе се пензионира? Продаваат топли кучиња! Но, ова е добар почеток.

© zxcgame.com - бесплатен онлајн игра Хот Дог Буш () IDIVIDI: Игра онлајн флеш игра Хот Дог Буш за слободни.. Не заборавајте да го оценувате оваа игра Хот Дог Буш и споделување на оваа игра со твоите најдобри пријатели.

Игри онлајн:

Онлајн Игри:


Bookmark

Игра Хот Дог Буш онлајн


Game Description Хот Дог Буш онлајн. Како да се игра играта онлајн Дали некогаш сте се прашував што ќе го направи претседателот Џорџ Буш, кога ќе се пензионира? Продаваат топли кучиња! Но, ова е добар почеток. И тој ќе биде во можност да постигне добри резултати во бизнисот и да добиете на Uolstritt. Му помогне! Започнете со едноставни топли кучиња со кечап или без. Не дозволувајте толпата колбаси, собира пари од контра, кој ќе им даде на начин да се нови клиенти. Сите контрола на играта со помош на глувчето.
Оценувате оваа игра: Одиграно: 1242
Хот Дог Буш ( Гласови46, Просечна СМС рејтинг: 4.87/5)
0%

Овие Flash игри