Онлајн игра Gunmaster Урбан Warfare. Игра онлајн слободна игра Gunmaster Урбан Warfare. Превземи игра Gunmaster Урбан Warfare. Игри Момци - Снимање

Бесплатни онлајн игри

Gunmaster Урбан Warfare. Игра за SWAT - Мајстор на Урбан борба. Нашата задача е да се уништи терористите преплавуваа градот блок.

© zxcgame.com - бесплатен онлајн игра Gunmaster Урбан Warfare () IDIVIDI: Игра онлајн флеш игра Gunmaster Урбан Warfare за слободни.. Не заборавајте да го оценувате оваа игра Gunmaster Урбан Warfare и споделување на оваа игра со твоите најдобри пријатели.

Игри онлајн:

Онлајн Игри:


Bookmark

Игра Gunmaster Урбан Warfare онлајн


Game Description Gunmaster Урбан Warfare онлајн. Како да се игра играта онлајн Gunmaster Урбан Warfare. Игра за SWAT - Мајстор на Урбан борба. Нашата задача е да се уништи терористите преплавуваа градот блок. Терористите ќе се појави од секаде, дури и од падобранци и скокање од прозорците. Од воздух, ние ќе мора да го ресетирате колекции и касети. Контрола со стрелките на тастатурата - потег, и глушецот - снимање.
Оценувате оваа игра: Одиграно: 1272
Gunmaster Урбан Warfare ( Гласови0, Просечна СМС рејтинг: 0/5)
0%

Овие Flash игри